AC1210FR-07383RL
MFR.Part #
AC1210FR-07383RL
JLCPCB Part #
C230215
Description
-55℃~+155℃ 200V 383Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS