AC1210FR-07374KL
MFR.Part #
AC1210FR-07374KL
JLCPCB Part #
C7209260
Description
-55℃~+155℃ 374kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS