AC1210FR-07365RL
MFR.Part #
AC1210FR-07365RL
JLCPCB Part #
C230210
Description
-55℃~+155℃ 200V 365Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS