AC1210FR-07365KL
MFR.Part #
AC1210FR-07365KL
JLCPCB Part #
C230209
Description
-55℃~+155℃ 200V 365kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS