AC1210FR-0732K4L
MFR.Part #
AC1210FR-0732K4L
JLCPCB Part #
C230191
Description
-55℃~+155℃ 200V 32.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS