AC1210FR-0730R9L
MFR.Part #
AC1210FR-0730R9L
JLCPCB Part #
C4044459
Description
-55℃~+155℃ 30.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS