AC1210FR-0730K1L
MFR.Part #
AC1210FR-0730K1L
JLCPCB Part #
C230182
Description
-55℃~+155℃ 200V 30.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS