AC1210FR-072R2L
MFR.Part #
AC1210FR-072R2L
JLCPCB Part #
C230174
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS