AC1210FR-0728RL
MFR.Part #
AC1210FR-0728RL
JLCPCB Part #
C728020
Description
-55℃~+155℃ 200V 28Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS