AC1210FR-0728K7L
MFR.Part #
AC1210FR-0728K7L
JLCPCB Part #
C230152
Description
-55℃~+155℃ 200V 28.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS