AC1210FR-07267KL
MFR.Part #
AC1210FR-07267KL
JLCPCB Part #
C230139
Description
-55℃~+155℃ 200V 267kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS