AC1210FR-07255KL
MFR.Part #
AC1210FR-07255KL
JLCPCB Part #
C4313430
Description
-55℃~+155℃ 255kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS