AC1210FR-07240KL
MFR.Part #
AC1210FR-07240KL
JLCPCB Part #
C230127
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS