AC1210FR-0723K7L
MFR.Part #
AC1210FR-0723K7L
JLCPCB Part #
C230125
Description
-55℃~+155℃ 200V 23.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS