AC1210FR-0723K2L
MFR.Part #
AC1210FR-0723K2L
JLCPCB Part #
C230124
Description
-55℃~+155℃ 200V 23.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS