AC1210FR-07237KL
MFR.Part #
AC1210FR-07237KL
JLCPCB Part #
C4051870
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS