AC1210FR-0722RL
MFR.Part #
AC1210FR-0722RL
JLCPCB Part #
C230121
Description
-55℃~+155℃ 200V 22Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS