AC1210FR-07210KL
MFR.Part #
AC1210FR-07210KL
JLCPCB Part #
C4077473
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS