AC1210FR-0720K5L
MFR.Part #
AC1210FR-0720K5L
JLCPCB Part #
C3970333
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS