AC1210FR-071K82L
MFR.Part #
AC1210FR-071K82L
JLCPCB Part #
C230091
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS