AC1210FR-071K78L
MFR.Part #
AC1210FR-071K78L
JLCPCB Part #
C230090
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS