AC1210FR-071K65L
MFR.Part #
AC1210FR-071K65L
JLCPCB Part #
C230086
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS