AC1210FR-071K43L
MFR.Part #
AC1210FR-071K43L
JLCPCB Part #
C230079
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS