AC1210FR-0718K7L
MFR.Part #
AC1210FR-0718K7L
JLCPCB Part #
C4055133
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS