AC1210FR-07182RL
MFR.Part #
AC1210FR-07182RL
JLCPCB Part #
C230059
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS