AC1210FR-0716R9L
MFR.Part #
AC1210FR-0716R9L
JLCPCB Part #
C230050
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS