AC1210FR-0716K9L
MFR.Part #
AC1210FR-0716K9L
JLCPCB Part #
C4268432
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS