AC1210FR-07154RL
MFR.Part #
AC1210FR-07154RL
JLCPCB Part #
C230038
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS