AC1210FR-07143KL
MFR.Part #
AC1210FR-07143KL
JLCPCB Part #
C4127065
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS