AC1210FR-07133KL
MFR.Part #
AC1210FR-07133KL
JLCPCB Part #
C3972449
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS