AC1210FR-0712R1L
MFR.Part #
AC1210FR-0712R1L
JLCPCB Part #
C230024
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS