AC1210FR-0710R5L
MFR.Part #
AC1210FR-0710R5L
JLCPCB Part #
C4311675
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS