AC1210FR-0710K5L
MFR.Part #
AC1210FR-0710K5L
JLCPCB Part #
C230007
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS