AC1206JR-7W160RL
MFR.Part #
AC1206JR-7W160RL
JLCPCB Part #
C5546104
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS