AC1206JR-0775RL
MFR.Part #
AC1206JR-0775RL
JLCPCB Part #
C229986
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS