AC1206JR-0756KL
MFR.Part #
AC1206JR-0756KL
JLCPCB Part #
C229964
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS