AC1206JR-074R7L
MFR.Part #
AC1206JR-074R7L
JLCPCB Part #
C144446
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS