AC1206JR-07430KL
MFR.Part #
AC1206JR-07430KL
JLCPCB Part #
C229948
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 430kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS