AC1206JR-073R6L
MFR.Part #
AC1206JR-073R6L
JLCPCB Part #
C229945
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS