AC1206JR-071R2L
MFR.Part #
AC1206JR-071R2L
JLCPCB Part #
C229901
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS