AC1206JR-071K1L
MFR.Part #
AC1206JR-071K1L
JLCPCB Part #
C229890
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS