AC1206JR-0713RL
MFR.Part #
AC1206JR-0713RL
JLCPCB Part #
C229878
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS