AC1206JR-0713KL
MFR.Part #
AC1206JR-0713KL
JLCPCB Part #
C229877
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS