AC1206FR-7W499RL
MFR.Part #
AC1206FR-7W499RL
JLCPCB Part #
C19633846
Description
-55℃~+155℃ 200V 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS