AC1206FR-7W23R2L
MFR.Part #
AC1206FR-7W23R2L
JLCPCB Part #
C5552692
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS