AC1206FR-7W226RL
MFR.Part #
AC1206FR-7W226RL
JLCPCB Part #
C5545966
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS