AC1206FR-1356KL
MFR.Part #
AC1206FR-1356KL
JLCPCB Part #
C6492369
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS