AC1206FR-13390RL
MFR.Part #
AC1206FR-13390RL
JLCPCB Part #
C20143150
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS