AC1206FR-13300RL
MFR.Part #
AC1206FR-13300RL
JLCPCB Part #
C20143147
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS