AC1206FR-1327RL
MFR.Part #
AC1206FR-1327RL
JLCPCB Part #
C7209225
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS